fbpx

Home

Zarezerwuj

 

Nie musisz koniecznie rezerwować wizyty, ale dzięki temu masz pewność, że od razu dostaniesz się do Świata Trickoramy i nie będziesz czekać na wejście.

W tym miejscu zapoznasz się z CENAMI BILETÓW

Rezerwacja nie wiąże się z koniecznością kupowania biletu, ale jeśli nie będziesz mógł nas odwiedzić w wyznaczonym terminie, to prosimy o wcześniejsze anulowanie rezerwacji – telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego Facebook fan-page.

Rezerwacji przez nasza stronę dokonujemy tylko dla BILETÓW INDYWIDUALNYCH. Jeśli chcesz zarezerwować URODZINY lub BILETY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH zadzwoń proszę do nas na tel. 533 533 138, a nasz pracownik dokona takiej rezerwacji, uzgadniając z Tobą wszystkie szczegóły. 

Osoby niepełnosprawne z większa dysfunkcją ruchową mogą odwiedzać Trickoramę 7 dni w tygodniu w godzinach otwarcia naszego centrum. Zalecamy skorzystanie z windy, która znajduje się przy wejściu głównym do budynku. Część atrakcji obiektu nie mogła być dostosowana dla osób poruszających się na wózkach, niemniej jednak większość powierzchni w Trickorama Radom jest do Państwa dyspozycji. Tylko dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów mamy super zniżkę – dwie osoby, jeden bilet. 

Uwaga na Rabat! 

Znajdź na obrazach elementy związane z Radomiem i odbierz mega zniżkę (aż 50 proc.) na kolejne wejście do świata Trickoramy.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

stworzone przez
trickorama
Trickorama zmiana organizacji