fbpx

Home

Urodziny w Trickoramie

Niezapomniane chwile radości

Bawcie się

dobrze
Mamy dwa pokoje urodzinowe będące integralną częścią świata Trickoramy. Urodziny w magicznym świecie iluzji to niezapomniane chwile dla dzieci. Dla urodzinowych gości mamy specjalną ofertę ze zniżką dla ich opiekunów! Najmłodsi na pewno nie będą się nudzić! Zadbają o to nasi animatorzy zabaw i półki pełne gier i zabawek.


W cenie znajduje się podstawowy poczęstunek (możesz rozszerzyć lub zmienić pakiet zgodnie z sugestiami). Solenizant otrzymuje także dyplom urodzinowy i upominek niespodziankę od Trickoramy. Podstawowy czas urodzin to 2 godziny.
Tort – należy przynieść  we własnym zakresie – ze względów sanitarnych prosimy o poświadczenie zakupu w cukierni. Jeśli sam go upieczesz i będzie to Twoja robota to nic się nie martw, podpiszesz oświadczenie, że jesteś jego twórcą i wszystko będzie ok.  Zdrowie wszystkich jest bowiem dla nas najważniejsze.
Piniata – pełna słodkości bajkowa postać, którą trzeba pogruchotać, by wydobyć słodkie niespodzianki. Super zabawa dla najmłodszych, w super cenie 179 zł.

Kreatywna zabawa – magiczne twarze i balonowe zwierzątka. Zobacz jakie kreatywne rzeczy można wyczarować za pomocą balonów. Pobaw się w artystę – pomaluj buzie z naszym animatorem. Cena urodzinowa to tylko 150zł.Strefa rodzica – specjalnie dla starszych uczestników urodzinowych szaleństw przygotowaliśmy miejsce, w którym możecie miło spędzić czas w towarzystwie innych opiekunów. Serwujemy kawę i herbatę.

W cenie przyjęcia urodzinowego:
– Wstęp do świata Trickoramy
– Menu urodzinowe ( chrupki, wafelki, cukierki mix, ciastka mix, paluszki, żelki )
– Napoje dla dzieci (woda, soki)
– Kolorowa zastawa dla dzieci
– Zabawa z animatorem ( zabawy dostosowane do wieku dzieci)
– Niespodzianka dla Jubilata ( dyplom i bezpłatny bilet wstępu na kolejną przygodę w świecie Trickoramy)

UWAGA NOWOŚĆ !!!!!! w cenie pakietu urodzinowego super zabawa z wykorzystaniem naszego VR ROOM. Przenieś swoich gości urodzinowych w magiczny świat rzeczywistości wirtualnej z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu OCULUS RIFT S 

Poniedziałek – czwartek: 649 zł – wynajem Sali Urodzinowej*
*cena dotyczy 8 osób na urodzinach – każda następna osoba 69zł

Piątek – Niedziela: 699 zł – wynajem Sali Urodzinowej*
*cena dotyczy 8 osób na urodzinach – każda następna osoba 69zł

Rodzice dzieci zaproszonych na urodziny mogą dołączyć do swoich pociech w Sali urodzinowej jak również bawić się magią iluzji w naszym centrum z biletem w cenie 29zł. Promocyjna cena biletu zawiera wstęp do centrum iluzji TRICKORAMA bez ograniczeń podczas trwających urodzin oraz serwis kawowy.

Dzieci będą zachwycone! A rodzice w szczególności 🙂

stworzone przez
trickorama
Trickorama zmiana organizacji