fbpx

Home

Urodziny w Trickoramie

Niezapomniane chwile radości

Bawcie się

dobrze
Mamy dwa pokoje urodzinowe będące integralną częścią świata Trickoramy. Urodziny w magicznym świecie iluzji to niezapomniane chwile dla dzieci. Dla urodzinowych gości mamy specjalną ofertę ze zniżką dla ich opiekunów! Najmłodsi na pewno nie będą się nudzić! Zadbają o to nasi animatorzy zabaw i półki pełne gier i zabawek.


W cenie znajduje się podstawowy poczęstunek (możesz rozszerzyć lub zmienić pakiet zgodnie z sugestiami). Solenizant otrzymuje także dyplom urodzinowy i upominek niespodziankę od Trickoramy. Podstawowy czas urodzin to 2 godziny.
Tort – rekomendujemy cukiernię…. Zamawiając tort za naszym pośrednictwem zyskasz zniżkę. Jeśli chcesz przynieść tort we własnym zakresie – ze względów sanitarnych prosimy o poświadczenie zakupu w cukierni. Zdrowie wszystkich jest bowiem dla nas najważniejsze.
Piniata – pełna słodkości bajkowa postać, którą trzeba pogruchotać, by wydobyć słodkie niespodzianki. Super zabawa dla najmłodszych.Strefa rodzica – specjalnie dla starszych uczestników urodzinowych szaleństw przygotowaliśmy miejsce, w którym możecie miło spędzić czas w towarzystwie innych opiekunów. Serwujemy kawę, herbatę, napoje i przekąski.

W cenie przyjęcia urodzinowego:
wstęp do świata Trickoramy
menu urodzinowe ( chrupki, wafelki, cukierki mix, ciastka mix, paluszki, żelki)
napoje dla dzieci (woda, soki, cola)
kolorowa zastawa dla dzieci
zabawa z animatorem ( konkursy i zabawy z nagrodami dostosowane do wieku dzieci)
niespodzianka dla Jubilata ( dyplom i bezpłatny bilet wstępu na kolejną przygodę w świecie Trickoramy)

Poniedziałek – czwartek: 450zł/8 osób, każda dodatkowa osoba dopłata: 40zł/osoba 

Piątek – Niedziela: 500zł, każda dodatkowa osoba dopłata: 40zł/osoba

Rodzice dzieci zaproszonych na urodziny mogą dołączyć do swoich pociech w Sali urodzinowej jak również bawić się magią iluzji w naszym centrum z biletem w cenie 10zł. Cena biletu zawiera wstęp do centrum iluzji TRICKORAMA oraz serwis kawowy bez ograniczeń podczas trwających urodzin. 

Dzieci będą zachwycone! A rodzice w szczególności 🙂

Written by.
trickorama